Ruletka, ruletka online.

Ruletka - Zasady gry - Strategie - Historia - Ruletka amerykańska - Ruletka europejska


Można powiedzieć, że gra jaką jest ruletka, jest najbardziej znaną i cenioną z gier, którą możemy spotkać w wielu kasynach i to na całym naszym świecie. Ruletka to prawdziwe ryzyko i niezwykłe emocje, a także wielka ilość adrenaliny, należy o tym przede wszystkim pamiętać. Można powiedzieć, że reguły właśnie tej gry są naprawdę bardzo proste i można się ich w łatwy sposób nauczyć. Jeśli już tylko zapoznamy się z wszelkimi zasadami możemy poszukiwać szczęścia w tej właśnie grze, jest to naprawdę bardzo fajny, a także przyjemnie spędzany czas.

reklama

Praktycznie każdy gracz, nawet ten bez doświadczenia może poszukiwać swojego szczęścia w ruletce. Jeśli chcielibyśmy dosłownie wytłumaczyć znaczenie słowa jakim jest ruletka, to jest kółko. Gra w ruletkę można powiedzieć, że jest sztandarową grą kasyn na całym świecie, a przez to nazywana jest królową kasyn. Zasady gry w ruletce nie zmieniają się już od wielu lat, z tego względu nawet te starsze osoby mogą z powodzeniem w nią zagrać. Mimo, że technika znacznie rozwijała się ,a także ulegała wielu zmianom, to kulka nadal skacze po tarczy, która obraca się. Jest i zawsze będzie to taka sama zasada. Dodatkowo należy pamiętać, że gra w ruletkę nie jest skierowana przeciw innym graczom, ale bardziej przeciw całemu kasynu, gdyż to jego chcemy pozbawić pieniędzy.

reklama

W ruletkę gra wiele osób naraz, dzięki temu nawiązują się nowe znajomości, kontakty. Warto pamiętać także o tym, że właśnie granie w ruletkę jest molwie dzięki temu, że każdy z graczy posiada zupełnie inne kolory żetonów, tak by nic się nie pomyliło w grze. Jest to niezwykle ważna rzecz. Warto dodać, ze całe koło do gry obsługuje krupier, który wprawia w ruch kulkę, wrzucając ja w przeciwnym kierunku ruchu względem koła ruletki. Po tym, kiedy ogłosi się numer, który zwyciężył następuje rozliczanie się ze wszystkimi graczami w tej grze, ten , kto położył swoje żetony na zwycięskich liczbach zgarnia określoną wielokrotność wniesionego zakładu. Jest to niezwykle emocjonujące i wywołujące wiele nerwów, a także masę pozytywnego napięcia. Uczestnicy mogą także obstawiać swój "zwycięski numer", kiedy nawet krupier zacznie rzucanie kulki w kole. Jednak gracze muszą zdążyć przed tym, jak krupier krzyknie "koniec obstawiania". Dzięki temu gracze maja większe szans na to, że wygra i obstawi zwycięską liczbę. To znacznie ułatwia grę.