Ruletka europejska.

Ruletka - Zasady gry - Strategie - Historia - Ruletka amerykańska - Ruletka europejska


Ruletka to gra, w której waży się nasze zwycięstwo bądź przegrana. Jest ruletka europejska jak i amerykańska. Różnią się one bowiem ilością pól do obstawiania. W ruletce europejskiej są większe szanse na wygranie, bowiem jest w niej 36 pozycji oraz jedno zero zaś w amerykańskiej ruletce jest 37 pozycji włącznie z dwoma zerami. Zasady gry w europejska ruletkę są bardzo proste, wiec każdy może w nią zagrać , polega to na tym iż gracz musi wytypować pole na jakim jego zdaniem zatrzyma się kulka ruletki, zaś potem obstawia je i czeka aż zostanie zakręcona. Kiedy już każdy złoży swoje obstawienie na stole, kula ruletki zostaje poruszona, jednak odkręcona jest ona w przeciwną stronę do kręcenia się koła.

reklama

Kręcąc się każdy śledzi an jakim polu zatrzyma się kula jeśli na tym wybranym przez nas to oczywiście wygrywamy jeśli na innym tracimy swój zakład i możemy próbować jeszcze raz. Warto w takie coś się zabawić. Zakłady można robić wewnętrzne bądź zewnętrzne. Czym się różnią? A tym iż w wewnętrznych obstawiamy numery od 0 do 36. Możemy zrobić zakład na pojedynczy numer czyli Straight Up Bet, bądź zakład na dwa numery obok siebie co nazywa się Split Bet, Inną możliwością jest zakład na trzy numery w szeregu- Street Bet są także inne możliwości obstawiania poczwórnego oraz liniowego. Natomiast jeśli mówimy o zakładach zewnętrznych to wtedy obstawiamy nie za pomocą numerów lecz na przykład kolorów. Można obstawić pola czerwone czy czarne, bądź parzyste lub nie parzyste. Innymi zakładami jest Column Bet czyli jak sama nazwa mówi obstawiamy jedna kolumnę z trzech, Even-Money Bet to zakład na osiemnaście numerów, mamy do wyboru czarne czerwone, parzyste i nie parzyste.

reklama

Dozen Bet to zakład na dwanaście numerów. Gra w ruletkę może być bardzo przyjemna, dla wielu jest to wspaniała rozrywką, spędzają w ten sposób czas ze swymi przyjaciółmi. Może to być także sposób na wygraną, każdy kto chce zwiększyć swoje oszczędności, powinien zagrać. Zabawa ta jest ryzykowna, ale przez to staje się bardzo ciekawą. Trzeba przede wszystkim pamiętać ze rywalizujemy z kasynem, a nie zaś z innymi graczami, co daje możliwość, miłego kontaktu z nimi. Niemalże w każdym kasynie jest miła atmosfera, która potrafi zrelaksować i od stresować nas. Ruletkę obsługuje krupier, to do niego zwracamy się o obstawianie. Można także zrobić zakład kiedy kulka zacznie się kręcić jednak tylko do czasu dokąd jest możliwość obstawiania. Można powiedzieć ze wygrana w tej grze jest niemal ze szczęściem , zrządzeniem losu.