Historia jednorękiego bandyty.

Slot online - Historia


Wiele graczy, mimo tego , że oddają się naprawdę swojej pasji i mogą siedzieć praktycznie godzinami nad graniem w automaty wrzutowe nie zdają sobie sprawy nad jej historią. A jest ona naprawdę ważna, a nawet ciekawa. Jak to jest z historią jednorękiego bandyty? Przede wszystkim jeszcze kiedyś nie był od zupełnie podobny do gry, jaką jest w dzisiejszych czasach, należy właśnie o tym pamiętać. Taka pierwsza maszyna do gry powstała już w 1891 roku, czyli naprawdę bardzo dawno. Stworzyli ją Amerykanie, było ich dwóch. Poświecili się budowaniu rządzenia, które składało się z pięciu bębnów. Na każdym bębnie było po około pięćdziesiąt kartek. Od czasu, kiedy została skonstruowana ta maszyna stała się ona niesamowicie popularna, tak jest również i dziś. Jak wiadomo Stany Zjednoczone mogą się poszczycić, bo to w ich kasynach stały pierwsze automaty wrzutowe, zresztą jak niejedna z gier.

reklama

Jednak automaty wrzutowe muszą być także kojarzone z osobą, jaką był Charles Fay, gdyż to właśnie on wprowadził naprawdę spore zmiany w tych maszynach. Na kartkach, jakie znajdowały się w maszynie umieścił określone wzory. Jeszcze w tamtych czasach nie można było wygrywać żadnych pieniędzy, więc automaty wrzutowe pozwalały na wygranie piwa. Stały się być może dlatego ulubioną grę osób, które chodziły do pubów. Dodatkowo Charles Fay zajął się także tym, aby produkować te maszyny na większą skalę, a także wprowadzać je do pubów. Dzięki temu zyskał on nawet ponad 50 % zysków, które uzyskiwała ta maszyna. Jednak w ciągu więcej lat maszyny wrzutowe ulegały większym zmianom, właśnie dlatego stawały się coraz bardziej popularne, a na dodatek powszechniejsze, można je było zauważyć już w większości pubów. Zmiany nie dotyczyły zasad, ale zysków, jakie można było uzyskać grając w nie. Nie tylko rosła popularność, ale także wypłacano coraz więcej pieniędzy.

reklama

Dodatkowo wraz z rozwojem popularności zaczęły powstawać automaty, które miały w sobie dużo więcej bębnów. Dodatkowo naliczono, że w samych latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku cała suma pieniędzy, jakie pozwoliły wygrać automaty wrzutowe wynosiła ponad 300 milionów dolarów, co było niewyobrażalnie sporą liczbą pieniędzy, gdyż za wszystkie gry hazardowe wysokość zarobków kasyn wynosiła "tylko" 400 milionów dolarów. Dzisiaj automaty wrzutowe także świecą naprawdę bardzo dużą popularnością, gdyż w samych Stanach Zjednoczonych jest ich ponad 45 tysięcy. Dodatkowo nie ma żadnych granic, jeśli chodzi o tę grę, można w bardzo szybki, łatwy sposób zarobić dużą dumę pieniędzy.