Strategie 7 Card Stud Poker.

7 Card Stud - Zasady gry - Strategie - Historia


Jest wiele strategii gry w seven card stud, jednak na samym początku należy poznać wszystkie podstawy grania w nią. Jest to sprawa podstawowa, a także bardzo prosta, ale tez co za tym idzie naprawdę bardzo skuteczna, jeśli będziemy stosować się wedle tych zasad na pewno będziemy mogli wygrywać wielkie pieniądze. Jeśli chcemy stosować niżej przedstawioną strategię, jedyne co trzeba mieć bardzo dobrą pamięć, dzięki której będziemy w stanie szybko zapamiętywać, a co za tym idzie stworzyć jak najlepsze układy i oceniać swoich rywali.

reklama

Chodzi tu przede wszystkim o kasyna tradycyjne, kiedy to nie możemy zapisać pewnych rzeczy na karteczkach, gdyż nie pozwala na to określony regulamin. Kiedy możemy grać przed monitorami swojego komputera niezbędne jest zapisywanie sobie na jakiejś wolnej kartce, jakie karty dostali inni gracze, by wyeliminować wszystkie karty, których na pewno już sami nie otrzymamy. Należy znać zasadę, która składa się z trzech punktów, jej znajomość pozwoli nam na wielkie zyski. Pierwszy punkt jest o tym, że warto koniecznie zapamiętać jakie są odkryte karty, bo właśnie znajomość ich podpowiada nam, jakie układy być może stworzy nasz przeciwnik. Druga zasada jaką musimy się kierować, to odwaga w podbijaniu stawek, ale tylko wtedy, kiedy nasze otrzymane cztery karty są wyjątkowo mocne.

reklama

Kiedy będziemy bardzo agresywnie, wręcz gwałtownie, ale także szybko podbijać, nawet , kiedy mamy słabe karty być może stanie się tak, że przeciwnik z o wiele mocniejszym układem spasuje, gdyż będzie się nas obawiał, tak tez może się właśnie stać, należy o tym przede wszystkim pamiętać. Wtedy może wydarzyć się tak, że zgarniemy całą pulę, która leży na stole, a o to przede wszystkim nam chodzi. Nie możemy także sprawdzać przeciwnika, jest to trzecia z zasad, którymi należy się kierować podczas tej właśnie gry. Jedynym wyjątkiem sprawdzania jest schwytanie w jakąś pułapkę gracza- przeciwnika. Można także nabyć listę kart, trzech pierwszych, z którymi wskazane jest zaczynanie gry, a także pierwsze trzy karty, z którymi zalecane jest spasowanie. Jednak doświadczeni gracze potrafią sami bardzo skutecznie ustalić, który układ może być właśnie zadatkiem na wygraną. Każda strategia opiera się głównie na doświadczeniu, dlatego najlepiej grać, im więcej się gra tym łatwiej opanować proponowane zagrywki, jak i najlepiej wypracować własny system gry i wygrywać!