Porady dla typerów sportowych.

Bukmacherzy działający na rynku od lat dają wiele różnych porad graczom. Podstawowe, jakie istnieją dotyczą ogólnych zasad panujących wśród biorących udział w tej wspaniałej formie rozrywki, jaką są zakłady bukmacherskie. Pierwszą podstawową zasadą, na której często, jak to się potocznie mawia, rozkładają się początkujący gracze - jest to stwierdzenie, że nie ma absolutnych i stuprocentowych "pewniaków" - nigdy nie możesz z całą pewnością stwierdzić, że ten zespół wygra - niezależnie od tego, jak wysokie są stawki. To samo jest z potencjalnymi faworytami, których część graczy wyłania na podstawie tabel z poprzednich lat czy sezonów - a tutaj pamiętać trzeba, że w każdym praktycznie sezonie w zespole zachodzą jakieś zmiany, jak chociażby transfery graczy między klubami. Należy analizować wcześniejsze tabele i spotkania, jednak nie wierzyć im na ślepo i brać też pod uwagę takie właśnie wydarzenia.

reklama

Kolejna zasada dość często się sprawdzająca to fakt, że na własnym boisku praktycznie każda drużyna gra znacznie lepiej - jeśli mamy dwie drużyny o potencjalnie takich samych możliwościach i podobnych też stawkach, to warto stawiać na gospodarzy danej rozgrywki.
Bukmacherzy poza tym doradzają dodawanie remisów przy klasycznych zakładach, chociażby po to, że kurs wtedy spada tylko nieznacznie, a prawdopodobieństwo wygranej rośnie dość znacznie. Nie należy sugerować się jedynie jak największym zyskiem połączonym z ryzykiem - lepszy zysk nieco niższy, lecz pewniejszy. Ważne jest także wyspecjalizowanie się w danej dziedzinie sportu - nie da się znać i orientować we wszystkim, lepiej mieć dużą wiedzę w jednej kategorii i dzięki temu wygrywać więcej i częściej.

reklama

No i najważniejsza ze wszystkich rad, powtarzana jak pusty frazes, a mimo wszystko bardzo adekwatna do sytuacji - praktyka czyni mistrza i w zakładach sportowych bardzo dobrze to widać.